Marian Plug: Litho, Noord - Ingelijst

Marian Plug: Litho, Noord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Marian Plug: Litho, Noord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marian Plug: Litho, Noord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marian Plug: Litho, Noord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Marian Plug (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Noord
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 61,5 cm x 51,5 cm
Oplage: 25/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven! Bij ingelijste werken achter glas vermelden wij altijd glasschade. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Bezorgkosten:

40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst:

Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Meerdere aankopen bij de veilingmeester of veilingmeester_collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen.

(Bij verzenden alleen indien de werken ook in 1 pakket gecombineerd kunnen worden)

Garantie:

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam ZO op werkdagen tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

QQNA

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:20-10-2015 om 12:59
Eindtijd:01-11-2015 om 11:59

Biedingen (6):

Eleo
28 okt. / 12:58
€ 15
Ram
28 okt. / 12:58
€ 13
Eleo
28 okt. / 12:58
€ 11
Ram
28 okt. / 12:29
€ 9
Eleo
28 okt. / 12:29
€ 7
Eleo
20 okt. / 14:04
€ 1