FA. (2)

Marian Zult - gesigneerde ets - 1999

Marian Zult - gesigneerde ets - 1999 kopen? Bied vanaf 20!
Marian Zult - gesigneerde ets - 1999 kopen? Bied vanaf 20!Marian Zult - gesigneerde ets - 1999 kopen? Bied vanaf 20!Marian Zult - gesigneerde ets - 1999 kopen? Bied vanaf 20!Marian Zult - gesigneerde ets - 1999 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marian Zult (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Marian Zult

Voorzien van nieuw passepartout 35 x 35 cm

Titel: geen

Jaartal: 1999

Oplagenummer: 1/ 15

Afmeting: 13 x 16 cm

Conditie: zeer goed

Let op, laatste keer dat deze ets wordt aangeboden!

Marian Zult (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:04-01-2018 om 21:14
Eindtijd:12-01-2018 om 21:14
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieDelft, Nederland