Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III

Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 25!
  • Marianne Aulman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
Lijst63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/15
C5135-D6, Marianne Aulman, Sirenen III, litho, rechtsonder handgesigneerd en gedateerd 1996, linksonder titel en oplage 5/15, beeldmaat 43 x 53 cm, lijstmaat 63 x 83 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passe-partout iets verkleurd door de tijd, bobbelen ietsjes, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Marianne Aulman (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
Litho1996
83 cm
63 cm
53 cm
43 cm
Starttijd:16-01-2023 om 14:04
Eindtijd:25-01-2023 om 22:00
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier