Marianne Bey - Cute Cat

Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Cute Cat kopen? Bied vanaf 50!
  • Marianne Bey (1950)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2014
Afmetingen21 cm x 13 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GemerktHandgesigneerd
Een unieke keramische kat van designer Marianne Bey
Unica & Handgesigneerd en geschilderd
Daarna op 150 graden in de oven gebakken .
Allen MijnKunst items worden aangetekend naar u verstuurd .

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (9)

Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
13
21
14
Starttijd:15-01-2023 om 12:38
Eindtijd:22-01-2023 om 22:08
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLeiden,  Nederland
VerzendingWereldwijd