Marianne Bey - FlowerPowerHorse - Verkocht

Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!
Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - FlowerPowerHorse kopen? Bied vanaf 35!
  • Marianne Bey (1950)
TypeDesign
Jaartal2006
Afmetingen23 cm x 6 cm x 29 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GemerktHandgesigneerd
Een uniek gestileerd houten paardje op gietijzeren onderstel van Marianne Bey
Unica’s en gesigneerd .
Uit een collectie van 44 verschillend gestileerde paardjes .
Collectors item.
Alle Marianne Bey items worden aangetekend verstuurd .

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (10)

Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
6
23
29
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2020 om 11:12
Eindtijd:26-01-2020 om 15:32
Colpat
26 jan. / 08:58
€ 35