MARIANNE HARTONG 1879-1974 - ART DECO VROUW MET BLOEMEN - Verkocht

MARIANNE HARTONG 1879-1974 - ART DECO VROUW MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!
MARIANNE HARTONG 1879-1974 - ART DECO VROUW MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!MARIANNE HARTONG 1879-1974 - ART DECO VROUW MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!MARIANNE HARTONG 1879-1974 - ART DECO VROUW MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!
  • Marianne Hartong (1879-1974)
TypeTekening / Aquarel

Marianne hartong 1879-1974

art deco vrouw met bloemen

AQUAREL OP KARTON IN DE MAAT 48 X 64 CM

gesigneerd boven marianne hartong

GEKADERD IN GOUDEN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 54 x 68 cm

staat redelijk / kleine karton barstjes

Lijst kleine randschades

VERZENDEN 8,60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND OF

OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

voor verdere informatie zie onze website

Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:22-03-2017 om 20:22
Eindtijd:02-04-2017 om 21:22
Biedingen (4)
KunstkamerZandvoort
02 apr. / 20:55
€ 14
Dubbelmonde
02 apr. / 20:55
€ 12
Dubbelmonde
02 apr. / 17:20
€ 3
billy10
31 mrt. / 22:41
€ 1