Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2008 |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 exemplaren |
Leuke zeefdruk van Marianne Naerebout. Het werk is mooi van kleur en in goede staat. Het werk is in goede staat. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
er zit boven in de uiterste witrand een kleine beschadiging maar deze valt geheel buitenbeeld bij gebruik van een nieuw passe partout. | |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 30-9-2023 om 15:32 |
Eindtijd | 15-10-2023 om 22:56 |