Marianne Naerebout - Go with the Flow - Verkocht

Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 85!
Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 85!Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 85!Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 85!Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 85!
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80/150
Zeer kleurrijk, nette lijst

in goede staat, zie foto's

Marianne Naerebout (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
90 cm
70 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2022 om 10:38
Eindtijd:29-10-2022 om 20:23
Sannebax1990
26 okt. / 20:05
€ 85