Marianne Naerebout, zeefdruk op papier in lijst, Titel: - Verkocht

Marianne Naerebout, zeefdruk op papier in lijst, Titel:  kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Naerebout, zeefdruk op papier in lijst, Titel:  kopen? Bied vanaf 50!Marianne Naerebout, zeefdruk op papier in lijst, Titel:  kopen? Bied vanaf 50!Marianne Naerebout, zeefdruk op papier in lijst, Titel:  kopen? Bied vanaf 50!
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Free Bird"

Jaartal: 1995

Afmetingen: Beeld: H: 31,5 cm B: 30 cm (Lijst: 60,5 cm x 50,5 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 106/165
Ingelijst: Ja
Materiaal: Zeefdruk op papier in lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Het werk kan bij u bezorgd worden via een koerier. In overleg. Kosten zijn voor koper.

Marianne Naerebout (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1 )

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-04-2015 om 11:47
Eindtijd:08-04-2015 om 11:47
Josl
08 apr. / 11:35
€ 50