Mariano Hernandez, lithografie, - Verkocht

Mariano Hernandez, lithografie,  kopen? Bied vanaf 1!
Mariano Hernandez, lithografie,  kopen? Bied vanaf 1!Mariano Hernandez, lithografie,  kopen? Bied vanaf 1!
  • Mariano Hernandez (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1979, in goede staat, handgesigneerd en genummerd 6/126. Afmeting 90X63 cm.

Mariano HERNANDEZ (Toledo 1928) Spaanse beeldhouwer. Hij heeft kunst gestudeert in Argentinië en in zijn vroege werken zie de beïnvloeding door de lokale volkskunst van dat land. Later veranderde hij zijn stijl, verwant aan de Cobra-groep en de geometrische abstractie, integratie van de iconografie van massa-media uit 1968. Zijn werken zijn te zien in verschillende musea en tal van collectioneurs hebben werken van deze kunstenaar in hun collectie.

Verzendkosten Nederland € 8,- Europa € 15,- Wereld € 25,-

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-12-2013 om 22:02
Eindtijd:09-12-2013 om 22:02
Biedingen (7)
keja
09 dec. / 20:48
€ 25
hamertjetik
04 dec. / 19:15
€ 20
Wdeback
04 dec. / 17:56
€ 15
hamertjetik
04 dec. / 17:56
€ 15
Wdeback
04 dec. / 11:22
€ 10
Plancius1963
04 dec. / 11:22
€ 5
Wdeback
04 dec. / 00:34
€ 1