Marie Elise - Page kinderkopje

Marie Elise - Page kinderkopje kopen? Bied vanaf 50!
Marie Elise - Page kinderkopje kopen? Bied vanaf 50!Marie Elise - Page kinderkopje kopen? Bied vanaf 50!Marie Elise - Page kinderkopje kopen? Bied vanaf 50!Marie Elise - Page kinderkopje kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Petra1206

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Marie Elise (1934)
Jaartal1965
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 39 cm (h x b)
Lijst56 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi page kinderkopje. Schilderij van de Belgische  kunstschilders Marie Elise. Schilderij is in 1965 geschilderd.

Marie Elise (1934)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Petra1206

Lid sinds 2022
0 verkochte items
51 cm
56 cm
39 cm
43 cm
Starttijd:18-03-2022 om 18:01
Eindtijd:27-03-2022 om 23:30
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieRotterdam , Nederland
VerzendingAlleen per koerier