Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes

Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting (1886-1969) - Litho Muisjes kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Marie Kelting (1886-1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke lithografie van Marie Kelting.
In zeer goede staat.
Rechtsonder gesigneerd, linksonder voorzien van oplagenrs. 20/50
Eveneens in de druk gesigneerd met initialen.

Afmetingen blad: 27x35 cm
Afmetingen voorstelling: 19,5x27 cm

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:21-11-2014 om 23:45
Eindtijd:29-11-2014 om 23:45

Biedingen (7):

AVisser
29 nov. / 20:28
€ 10
Janvanw
29 nov. / 20:28
€ 9
AVisser
27 nov. / 17:09
€ 7
Ferre
27 nov. / 17:09
€ 5
AVisser
27 nov. / 17:09
€ 5
Ferre
26 nov. / 23:49
€ 3
Janvanw
25 nov. / 19:56
€ 1