Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" - Verkocht

Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!
Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!Marie Klimovicova - Grote ets "Kafka" kopen? Bied vanaf 1!
  • Marie Klimovicova (1927-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 61.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/30
Ets van de Tsjechische kunstenaar Marie Klimovicova. Getiteld "Kafka" en gesigneerd in potlood.
Verzending in ruime koker, 12 euro, aangetekend 13,65

Beeld zeer goed, marges wat kreukjes etc., zie foto's

Marie Klimovicova (1927-1993)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
61.3 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 2,00
Starttijd:09-07-2018 om 15:29
Eindtijd:20-07-2018 om 20:26
Biedingen (2)
Erik09
20 jul. / 20:19
€ 2
terri
20 jul. / 15:16
€ 1