Frans Steginga - 'Gebundelde Kracht'
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)
Doris Groeneveld - 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LITHO MET KLEUR
"DE ROOS" VAN LAURENCIN MARIE INGEKADERD EN GETEKEND RECHTS BOVEN
LAURENCIN MARIE (1885-1956) EEN FRANS SCHILDERES EN
GRAFICA. LAURENCIN BEHOORDE TOT DE AVANT-GARDE VAN DE KRING ROND PABLO PICASSO
IN PARIJS AAN HET BEGIN VAN DE TWINTIGSTE EEUW
RELATIE MET GUILLAUME APPOLINAIRE
WORD VERNOEMD IN CHANSON VAN JOE DASSIN
VERZENDKOSTEN BELGIE 10 EURO
NEDERLAND FRANKRIJK LUXEMBURG DUITSLAND UK 18 EURO
ZONDER KOSTEN OPHALEN IN ANTWERPEN
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen berchem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | ANTWERPEN Berchem, België |
Starttijd | 24-2-2020 om 7:14 |
Eindtijd | 3-3-2020 om 22:23 |