Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde lithografie Van Marie Laurencin
Conditie: zeer goed
Afmetingen van het werk: 65 x 48 cm (hxb)
Linksboven gesigneerd in de druk en rechtsonder buiten het venster gesigneerd door Salmon Laboureur Rousseau
Linksonder oplage: H.C.
Verschillende stempels onderaan het werk
Niet ingekaderd
Steeds bewaard in kunstmap
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België |
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 23-8-2017 om 10:06 |
Eindtijd | 2-9-2017 om 10:06 |