FA. (1)

Marijke Bonte - set 4 landschappen

Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!Marijke Bonte - set 4 landschappen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ericvo

10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Marijke Bonte (1940)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Set van 4 landschappen uit 1993 ter gelegenheid van nieuwjaar uitgegeven door MAC' Management Advies Centrum

Marijke Bonte (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ericvo

10 verkochte items
21 cm
15 cm
Starttijd:08-03-2022 om 11:38
Eindtijd:22-03-2022 om 19:37
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland