Marijke Fast, ets, 8/20 uit 1980, stilleven/granaatappels. - Verkocht

Marijke Fast, ets, 8/20 uit 1980, stilleven/granaatappels. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Marijke Fast, ets, 8/20 uit 1980, stilleven/granaatappels. kopen? Bied vanaf 35!Marijke Fast, ets, 8/20 uit 1980, stilleven/granaatappels. kopen? Bied vanaf 35!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Marijke Fast, pastel, olieverf, etsen, en keramiek.

ets, stilleven-granaatappels / uit 1980 / 8/20

incl. strakke lijst met glas/ 40x50

excl.lijst, 16x27

verzenden, aantekenen, goed verpakt, Ned. 8,-

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:31-01-2014 om 17:38
Eindtijd:10-02-2014 om 17:38
ajsch
10 feb. / 14:08
€ 35