Marijke Fast - Granaatappel - Verkocht

Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!
Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!Marijke Fast - Granaatappel kopen? Bied vanaf 15!
  • Marijke Fast (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.7 cm x 12.2 cm (h x b)
Lijst41.3 cm x 31.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Stilleven met vaas en granaatappel.

Zit nog in originele lijst

Marijke Fast (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  zinkart

Lid sinds 2020
6 verkochte items
31.3 cm
41.3 cm
12.2 cm
9.7 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2020 om 17:17
Eindtijd:18-06-2020 om 17:05
ejoeri_18
18 jun. / 16:23
€ 15