Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988

Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Marijke Timmerman
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage63/150
Zeefdruk van Marijke Timmerman uit 1988. Nummer: 63/150. Afmetingen blad: H49 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b29. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukels langs de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Marijke Timmerman

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
41 cm
49 cm

Starttijd:23-05-2020 om 11:20
Eindtijd:30-05-2020 om 22:25
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd