Marina Abramovic (Belgrado, 1946) - Zeefdruk - Zonder titel

Marina Abramovic (Belgrado, 1946) - Zeefdruk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Marina Abramovic (Belgrado, 1946) - Zeefdruk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Marina Abramovic (Belgrado, 1946) - Zeefdruk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Marina Abramovic (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek:Zeefdruk - Signatuur:Gesigneerd, gedateerd '91, genummerd uit een editie van 250 [nummering kan afwijken van die op de afbeelding] - Staat:Zo goed als nieuw - Periode:1990-1999 - Titel van kunstwerk:Geen - Kunstenaar:Marina Abramovic - Jaar:1991 - Totale afmetingen (L/B/H in cm):80 x 60 cm - Editie:250 exemplaren -:Zonder lijst.

Marina Abramovic is een zeer bijzondere kunstenares. Ze is begonnen met geluidsexperimenten, maar al gauw breidde haar werk zich uit. Het is typerend voor Marina Abramovic om zelfbeschadiging en uitputting naar voren te brengen in haar performances. Ze heeft een tijd samengewerkt met de kunstenaar Ulay, waarmee ze ook samenwoonde. Samen creëerden zij een hoop performances, waaronder een zoen waarbij zij allebei hun neusgaten verstopt hadden met sigarettenfilters. Ook begonnen ze allebei aan een uiteinde van de Chinese muur te lopen waarna ze zich na drie maanden in het midden tegenkwamen.

In 2010 stelde Marina Abramovic een werk voor waarbij ze telkens 1 minuut tegenover iemand zat. Dit deed ze met 15.000 bezoekers. Onder andere zaten Sharon Stone, Björk en Ulay.

Marina Abramovic (1946)

ServischServischNederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lui
FA. (4)

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Starttijd:11-03-2018 om 15:04
Eindtijd:25-03-2018 om 16:04
Openingsbod € 200
ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland