Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto

Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!
Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 25!
  • Marinus Fuit (1934)
TypeFotografie
Jaartal2009
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
4 handgesigneerde items van ca 10 x 15 cm.
2009-2010.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat verzameling van 4 items Handgesigneerd.

Marinus Fuit (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
15 cm
10 cm
Starttijd:11-09-2022 om 21:23
Eindtijd:25-09-2022 om 19:26
Openingsbod € 25
ObjectlocatieHeiloo, Nederland
VerzendingWereldwijd