Litho van Marinus Fuit (Koog a/d Zaan, 1934) getiteld ‘Ballonnen tegen plankier’ uit de grafiekserie ‘Het Dagelijks Leven’ van Ahold. Met potlood gesigneerd (rechts onder) en met een preegstempel gemerkt en gedateerd (links onder). Oplage: maximaal 1000 ex (werkelijke oplage onbekend). De grafiekserie ‘Het Dagelijks Leven’ was een initiatief van de Levensmiddelenhandel en supermarktketen Albert Heijn bij de viering van diens 100-jarig bestaan in 1987. Bij die gelegenheid werden 25 kunstenaars uitgenodigd om een serie vier kunstwerken te maken en mochten alle medewerkers van Albert Heijn daaruit één kunstwerk als ‘cadeautje voor thuis’ uitkiezen.
Komt in een simpele aluminium lijst zonder passe-partout. Van het glas is een klein blusje af. Wordt verzekerd verzonden. Glasbreuk risico koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen is ook mogelijk.
Zeer Goed
Zit een klein blusje aan de glasrand
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50