In aluminium ( wit geschilderd) ingelijst werk in passepartout achter plexiglas. passepartout heeft vochtvlekken, lijst heeft krassen en beschadigingen.handgesigneerd met titel en oplage gegevens in potlood. Verzending in bubbeltjesplastic en pakpapier.
Goed
Prent is goed, passepartout heeft vochtvlekken en witte lijst heeft krassen ( zie foto).
Tot 5 kg.
€ 11,00