Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 - Verkocht

Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 kopen? Bied vanaf 99!Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 kopen? Bied vanaf 99!Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 kopen? Bied vanaf 99!Marinus Fuit - Ingelijste litho: "Paviljoen Welgelegen" - 1992 kopen? Bied vanaf 99!
  • Marinus Fuit (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/10

Mooie grote ingelijste litho van Marinus Fuit. Titel:  "Paviljoen Welgelegen"  . Jaar: 2012. Nummer: 3/10. Afmetingen incl lijst: H76 x b99cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b70cm. Het werk is links onderaan gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In zeer goede staat

Marinus Fuit (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
976 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
99 cm
76 cm
70 cm
48 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd3-6-2021 om 21:39
Eindtijd11-6-2021 om 21:27