Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho van Marinus Fuit. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1980) en genummerd (25/100). In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 53cm x 39cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Starttijd | 21-9-2016 om 15:06 |
Eindtijd | 30-9-2016 om 22:06 |