Carl Wilhelm Mieling - 3 x litho uit 1857
Herman Brood - Woedend Licht-zeefdruk en boek
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho uit 1994, voorstellende de Grote Kerk te Haarlem achter schutting Enschede-com plex. Potlood gesigneerd linksonder. Getiteld middenonder. Gedateerd en genummerd 13/15 rechtsonder.
Beeldmaat 45 x 35 cm. In aluminium wissellijst. Lijstmaat 68,5 x 56,5 cm.
Marinus Fuit is geboren te Koog aan de Zaan in 1934.
Starttijd | 28-1-2016 om 20:00 |
Eindtijd | 8-2-2016 om 19:00 |