Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho uit 1981. Potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 47/70 rechtsonder.
Beeldmaat 33 x 47 cm. Bladmaat 48 x 65 cm. Losbladig.
Marinus Fuit is geboren te Koog aan de Zaan in 1934.
Starttijd | 11-9-2016 om 21:59 |
Eindtijd | 21-9-2016 om 19:59 |