Corneille - Ingelijste litho: Vol d'oiseaux à cinq heures de l'après - midi - 1960
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60.5 x 83.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 64/100 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 17-2-2019 om 11:26 |
Eindtijd | 1-3-2019 om 20:21 |