Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst - Verkocht

Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Marinus Fuit - Scheepskokers - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Marinus Fuit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
JC 542 M
Marinus Fuit
Scheepskokers
Zeefdruk
33/40
1999
36 x 51 cm
56 x 70 cm

Lijst klein tikje gehad, zie foto's

Marinus Fuit (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  daanj
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
70 cm
56 cm
51 cm
39 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-10-2020 om 16:51
Eindtijd9-10-2020 om 22:02