Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | X/XX |
Soort
Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK 363470)
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
De glasplaat ontbreekt. De passe partout is vies met vingervlekken. Er zit een deuk in de lijst rechtsboven. De randen van het blad zijn licht verkleurd door inkt. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 28-11-2018 om 15:46 |
Eindtijd | 9-12-2018 om 22:03 |