Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen

Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!
Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!
  • Marinus Gidding (1863-1925)
Jaartal1920
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
Lijst82 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit kavel bevat:

Een origineel olieverfschilderij
Gemaakt door: Marinus Gidding
Voorstellende: Zeeuws landschap met molen.
In zware originele lijst. 7,5 kg.

Het schilderij ademt een zeer realistische sfeer uit.  Het behoort tot de betere ( topstuk ) en grotere werken  van zijn hand.
De lijst is brons/goudkleurig en heeft kleine ornamenten rondom.

Ivm kwetsbaarheid, gewicht ophalen in Medemblik.

origineel olieverf schilderij

Marinus Gidding (1863-1925)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ton

18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
66 cm
82 cm
48 cm
64 cm
Sluit over 2d 3u 30m 44s
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieMedemblik,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-01-2023 om 16:32
Eindtijd:02-02-2023 om 22:33