Marinus Heijl - Landschap in Gelderland

Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!
Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!Marinus Heijl - Landschap in Gelderland kopen? Bied vanaf 300!
  • Marinus Heijl (1836-1931)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap met boerderij en bomen, hei en koeien. Waarschijnlijk gemaakt in de buurt van Wolfheze. De Amsterdamse kunstenaar Marinus Heijl schilderde soms samen met Mauve.
Het schilderij is vuil, heeft een beschadiging en is slecht opgespannen.
ConditieBeschadigd

Beschadiging (zie foto), vuil oppervlak

Marinus Heijl (1836-1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  realartfonds

Lid sinds 2018
0 verkochte items
85 cm
66 cm
Starttijd:28-09-2018 om 12:55
Eindtijd:05-10-2018 om 15:40
Openingsbod € 300
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier