Mario Abis: Ets, Abstracte Compositie - Verkocht

Mario Abis: Ets, Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Mario Abis
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde ets van de Italiaanse kunstenaar Mario Abis.

Kunstenaar: Mario Abis
Titel: Abstracte Compositie
Ets, handgesigneerd. Genummerd XIV/XX
Afmeting blad: 34 x 50 cm, afbeelding 15 x 20 cm

VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Mario Abis

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-04-2017 om 08:36
Eindtijd:05-05-2017 om 20:36
LaraMolendijk
05 mei / 17:36
€ 20