Marion Bischoff - duinlandschap 2

Marion Bischoff - duinlandschap 2 kopen? Bied vanaf 15!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Marion Bischoff - duinlandschap 2 kopen? Bied vanaf 15!Marion Bischoff - duinlandschap 2 kopen? Bied vanaf 15!Marion Bischoff - duinlandschap 2 kopen? Bied vanaf 15!Marion Bischoff - duinlandschap 2 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  WigerDam

Lid sinds 2018
4 verkochte items
  • Marion Bischoff (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 36 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vlekkeloos ingelijst achter glas.  Op foto is spiegeling van  herfstbomen  te zien.

Marion Bischoff (1942)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  WigerDam

Lid sinds 2018
4 verkochte items
51 cm
41 cm
36 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-11-2019 om 11:02
Eindtijd:31-05-2020 om 09:59

Mee
27 mei / 23:20
€ 15