Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux

Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux kopen? Bied vanaf 50!Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux kopen? Bied vanaf 50!Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux kopen? Bied vanaf 50!Marion Crezee - Prachtige gesigneerde aquarel van gallery Maria Chailloux kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Marion Crezee (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 47 cm (h x b)
Lijst66 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een zeer mooie aquarel die in prachtige staat verkeert.
Zit in een mooie houten lijst met glas en passe-partout.
Het werk is gekocht bij Gallery Maria Chailloux Amsterdam.

Marion Crezee (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
57 cm
66 cm
47 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:22-05-2019 om 12:45
Eindtijd:25-05-2019 om 19:51

Robs71
22 mei / 13:10
€ 50