Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' - Verkocht

Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 30,00

Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' kopen? Bied vanaf 10!Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' kopen? Bied vanaf 10!Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' kopen? Bied vanaf 10!Marion en Joyce Bloem: Zeefdruk, ''Kembang Bunga'' kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Marion Bloem (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Kembang Bunga'' uit 1991 van Marion en Joyce Bloem
Archespapier 280 grams formaat 56 x 76 cm
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 247/300
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd

Marion Bloem (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)

69 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-06-2016 om 14:59
Eindtijd:01-07-2016 om 14:59
Biedingen (7)
minke004
30 jun. / 08:52
€ 30
Eefkops
29 jun. / 22:44
€ 25
minke004
29 jun. / 22:44
€ 20
Eefkops
29 jun. / 22:44
€ 20
minke004
29 jun. / 22:44
€ 17
Eefkops
29 jun. / 22:44
€ 15
minke004
29 jun. / 17:55
€ 10