Marion van Harreveld - C3382-2- Beweging II

Marion van Harreveld - C3382-2- Beweging II kopen? Bied vanaf 50!
Marion van Harreveld - C3382-2- Beweging II kopen? Bied vanaf 50!Marion van Harreveld - C3382-2- Beweging II kopen? Bied vanaf 50!
  • Marion van Harreveld (1937)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 37 cm (h x b)
Lijst64.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marion van Harreveld, r.o. gesign. gedateerd lo. 92, titel: beweging II, acrylverf op papier, beeldmaat: 45.5x37 lijstmaat: 64.5x55

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

papier gebobbeld achter glas, licht vergeeld door de tijd, lijst pp iets gezakt in de lijst, licht oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Marion van Harreveld (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
55 cm
64.5 cm
37 cm
45.5 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:28
Eindtijd:25-01-2023 om 21:42
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier