FA. (2)

Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd

Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!
Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Marion van Harreveld (1937)
Jaartal1984
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

in goede conditie. Niet ingelijst.

Marion van Harreveld (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (112)

3000 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:03-04-2022 om 11:14
Eindtijd:10-04-2022 om 21:03
Openingsbod€ 18
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd