Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. - Verkocht

Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 525!

Verkoopprijs: € 525,00

Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 525!Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 525!Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 525!Marion van Nieuwpoort (1950-2008) - acryl op doek, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 525!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Marion van Nieuwpoort (1950-2008)

Marion van Nieuwpoort (1950-2008).

Acryl op doek, gesigneerd middenonder.

Afmetingen doek: 100cm x 100cm.

Status: Goed. Is mooi ingelijst (baklijst).

Verzenden mogelijk. Bij voorkeur afhalen.

Zie ook mijn nadere advertenties.

Over haarzelf:

Marion van Nieuwpoort schildert in verstrengelende uitersten, lichtvoetig en diep bewogen, teder en dramatisch.
Haar werk zit vol dubbele bodems. Het prononceert en nuanceert, biedt zekerheid en prikkelt de twijfel.
Haar schilderijen tonen een poëtische inspiratie vanuit een optimistische ziel. Het werk straalt kwetsbaarheid in robuuste harmonie. De vele, vaak felle kleurschakeringen, van ingetogen tot uitbundig hartstochtelijk,
vertellen haar diep doorleefde verhalen. Tonen onverbloemd haar intense betrokkenheid bij het wonder van het leven. Vormen even zovele diamanten in haar wonder van een leven.
Marion van Nieuwpoort heeft nooit gekozen voor het vak van kunstschilder, ze is het altijd geweest.

Marion van Nieuwpoort (1950-2008)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
Dit item is verkocht voor 525,00
Starttijd:29-04-2016 om 20:53
Eindtijd:12-05-2016 om 20:53
StefanV
06 mei / 21:15
€ 525