Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1889 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 26 x 17 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 22-1-2023 om 21:37 |
Eindtijd | 5-2-2023 om 19:56 |