Litho van Bauer voor "De Kroniek". de bijbehorende tekst is hier in potlood toe gevoegd. lijkt een opdracht voor de drukker. gedrukt op dik papier.
Spotprent op de tegenstelling tussen de aanstaande feestelijke kroning van tsaar Nicolaas II op 26 mei 1896 en de deportatie van politieke dissidenten naar Siberië. Een lange stoet van gevangenen wordt het besneeuwde land van Siberië ingedreven. In de lucht een weerspiegeling van de pracht en praal van de kroningsceremonie.
vragen of opmerkingen laat het weten.
Goed
in de rand buiten de afbeelding aan de bovenzijde is plakband zichtbaar. zie foto
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 6,80
Naar België
€ 9,30