Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje - Verkocht

Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!Marius Bauer: Ets, Figuur in straatje kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Marius Bauer (1867-1932)
GesigneerdHandgesigneerd

*Ets van de bekende kunstenaar Marius Bauer. Rechtsonder gesigneerd in potlood. De oplage is 100 exemplaren. Het betreft hier N.76

*Beeldmaat 52 x 77 mm. Papiermaat 22 x 29 cm. Zonder lijst.

*Ets is in goede conditie, doch voor de volledigheid: heel licht vergeeld in het beeld.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed vepakt. Het is ook mogelijk voor € 3,95 als brievenbuspakketje te verzenden met track & trace, maar niet aangetekend of verzekerd.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-06-2017 om 11:31
Eindtijd:02-07-2017 om 18:31
LUCRECE
19 jun. / 20:14
€ 40