Marius Bauer - Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)
Dit item is verwijderd en niet langer beschikbaar:
- Indien dit tijdens de veilingduur is gebeurd, is dit omdat het item tegen de veilingregels was aangeboden.
- Indien dit na de veilingduur is gebeurd, heeft de verkoper het item verwijderd omdat het niet meer beschikbaar is.