Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets - Verkocht

Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets kopen? Bied vanaf 35!Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets kopen? Bied vanaf 35!Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets kopen? Bied vanaf 35!Marius Bauer, Fakirs bij een trap , Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Marius Bauer (1867-1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Fraaie klassieke ets door Marius Bauer.

Voorstelling van fakirs bij een trap.

Losbladig onder passepartout, zichtmaat 14x5,5 cm, bladmaat 25x15

Gesigneerd r.o. 'MBauer', genummerd l.o. 'no.63'

Literatuur: Van Wisselingh 264, 100 afdrukken

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-05-2015 om 21:31
Eindtijd:02-06-2015 om 21:31
mfhuijse
28 mei / 13:35
€ 35