Marius Bauer - Oosters landschap

Marius Bauer - Oosters landschap kopen? Bied vanaf 44!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Marius Bauer (1867-1932)
Jaartal1890
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

No. 2 uit de portefeuille der Nederlandsche etsclub, vijfde jaargang, 1890.

De Nederlandsche Etsclub (1885-1896) was een Nederlandse vereniging van grafische kunstenaars, die tot doel had de etstechniek onder de aandacht te brengen.
Het belangrijkste resultaat van De Nederlandse Etsclub was de jaarlijkse uitgave van een portefeuille met etsen, gemiddeld zo’n twaalf in aantal. De portefeuilles van De Nederlandse Etsclub bevatten uitsluitend werk van leden. In totaal hebben 28 verschillende grafici, onder wie Marius Bauer, aan de mappen bijgedragen.

Lichte ouderdomsvergeling papier

Starttijd:20-03-2019 om 08:39
Eindtijd:31-03-2019 om 20:00
Openingsbod€ 44
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingWereldwijd