Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud - Verkocht

Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!
Prenten voor 1900

Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!
  • Marius Bauer (1867-1932)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1895
TechniekOverig
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho door Rusticus ofwel Marius Bauer.

dit litho is zonder tekst.

Litho UIT DEN SCHOOLSTRIJD Een spotprent van Rusticus ofwel Marius Bauer.
Arme Belgische Salomo. Een bijvoegsel van DE KRONIEK van 4 aug 1895. Litho is in redelijke staat, papier is wat verkleurd. zie foto's.

vragen of opmerkingen laat het weten.Litho DE LAATSTE KLUCHT IN OUD-HOLLAND Een spotprent van Rusticus ofwel Marius Bauer.  Nachtmerrie van een trouw bezoeker van den Braven Dorus. Een bijvoegsel van DE KRONIEK van 7 juli 1895.

Litho is in redelijke staat, papier is wat verkleurd. zie foto's. Onderschrift spotprent:"Op een steile rots, staan de Staten van Europa. Vooraan staat Duitschland met het zwaard in de hand aandachtig te kijken naar dreigende wolken aan den horizon. Onmiddelijk daarachter Rusland met de hand op Duitschlands schouder. Verder naar achter staan Oostenrijk en Italië Engeland te overreden, dat aarzelt en schijnt aan 't groote werk der beschaving niet mêe te willen doen. Links staat Frankrijk alleen en kijkt, met de hand boven de oogen, ook al naar de horizon, twijfelend of er eigenlijk wel boos wêer op de komst is. Maar Michael, de aartsengel, staat er bij en wijst vertoornd op de teekenen van onweer. [Uit het prospectus van eene teekening van Keizer Wilhelm II.] Om de rots is een onafzienbaar veld met in 't midden den burcht der Hohenzollern en de kerken van alle eerediensten. Door een breede rivier is dit veld gescheiden van andere streken, waar Aziatische horden optrekken bij het licht van brandende steden. Sombere rookwolken drijven over deze verwoeste landen, en op den verren achtergrond ziet men in barbaarsche apotheose Buddha's troon, gesteund door Chineesche draken, vuur spuwende en symboliseerende de vernielende die de Europeesche beschaving dreigt."

ConditieRedelijk
papier is verkleurd,
buiten de afbeelding zijn wat scheurtjes zichtbaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 10,07
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieAxel,  Nederland
Starttijd18-11-2022 om 11:58
Eindtijd17-2-2023 om 15:31