Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd - Verkocht

Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Marius de Jongere - Pracht Aquarel "bedrijvigheid in Rotterdamse Maashaven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Marius de Jongere (1912-1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Marius Drulman (1912-1977) signeerde met M. de Jongere
Titel/Voorstelling : " "
Datering :  omstreeks 1950
Medium / Techniek : Aquarel  op papier
Maten : 20 x 30 cm (beeldmaat) en 30 x 40 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  goed/ iets gelig

M(arius) de Jongere (pseudoniem van Marinus Drulman  (1912-1977)

Marinus Drulman is geboren te Amsterdam maar woonde en werkte in Rotterdam. Bekend door zijn havengezichten die over de gehele wereld zijn verkocht o.a. door de Griekse scheepsmagnaat Onassis die ooit 28 doeken bestelde.
Ook de Amerikaanse president Lyndon B.Johnson bezocht hem in de 60er jaren in zijn atelier en kocht 5 werken.

Buiten havens schilderde en aquarelleerde hij ook graag molens (polderlandschappen) en vlieten. Er zijn meer bekende en gewaardeerde schilders van de Rotterdamse haven, maar Drulman neemt tussen hen een aparte plaats in.

Papier iets gekreukeld, lijkt op de foto erger dan in werkelijkheid. Netjes ingelijst.

Marius de Jongere (1912-1977)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (112)

3007 verkochte items
40 cm
30 cm
30 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-08-2018 om 21:08
Eindtijd:09-09-2018 om 21:15
Biedingen (9)
M3
09 sep. / 17:03
€ 40
Leogroenewegen
09 sep. / 17:03
€ 35
Leogroenewegen
04 sep. / 18:39
€ 30
22kieb35
04 sep. / 18:39
€ 25
Leogroenewegen
04 sep. / 18:39
€ 25
22kieb35
31 aug. / 14:40
€ 20
andre_de_jong
31 aug. / 14:39
€ 15
22kieb35
31 aug. / 14:39
€ 10
andre_de_jong
29 aug. / 12:53
€ 1