Marius de Jongere - strandgezicht - Verkocht

Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!
Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!Marius de Jongere - strandgezicht kopen? Bied vanaf 70!
  • Marius de Jongere (1912-1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 78 cm (h x b)
Lijst45 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kwalificaties:  aquarellist, etser, graficus, lithograaf, schilder, tekenaar

Nationaliteit/school Nederlands

Geboren Amsterdam 1912-07-04 - Overleden Rotterdam 1977-06-30

Werkzame periode 1927 - 1977

ca. 1927-1977

Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)

Werkzaam in Rotterdam, België, Frankrijk, Zwitserland, Duitsland

maakte studiereizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en Duitsland (Scheen 1969-1970)

ConditieRedelijk

waterschade - zie foto's

Marius de Jongere (1912-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
85 cm
45 cm
78 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2020 om 08:23
Eindtijd:30-12-2020 om 22:42
Fcmmoors
30 dec. / 13:06
€ 70