Marius van Beek - studie van naakte vrouw

Marius van Beek - studie van naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Marius van Beek - studie van naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Marius van Beek - studie van naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Marius van Beek - studie van naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Malida70

Lid sinds 2019
5 verkochte items
  • Marius van Beek (1921-2003)
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/26
Marius van Beek is beeldhouwer. Dit is een prachtige "tekening".

schilderij verkeert in zeer goede conditie

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-10-2019 om 08:47
Eindtijd:12-04-2020 om 08:53

Rikkie
11 apr. / 21:59
€ 40