Marius Bauer Indische waarzegger origineel gesigneerde ets in passepartout - Verkocht

Marius  Bauer Indische waarzegger origineel gesigneerde ets in passepartout kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marius Bauer (1867-1932)
TypeTekening / Aquarel

De indische waarzegger, originele, door Bauer gesigneerde ets in passepartout  met afmeting 15 x 20 cm. Marius Bauer is onze enige orientaalse kunstschilder, die ook in belangrijke verzamelingen is opgenomen.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:18-12-2014 om 20:30
Eindtijd:26-12-2014 om 20:30
pdeboer
24 dec. / 14:06
€ 50